443559-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Fälschungssichere Druckerzeugnisse – KINEGRAM PCI FDP ID3 Zero.Zero Combi on Sheets
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKINEGRAM PCI FDP ID3 Zero.Zero Combi on Sheets
BeschreibungKinegram zastosowany jest indywidualnie zaprojektowany, a firma OVD KINEGRAM jest wyłącznym jego producentem, co wynika z praw patentowych. Parametry techniczne orz sposób integracji z powierzchnią zostały tak zaprojektowane, aby spełniać funkcje zabezpieczające i użytkowe. Wzór kinegramu jest istniejący przeznaczony dla konkretnego nabywcy zdefiniowanego produktu. Nie jest możliwe zastąpienie tego rozwiązania innym.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22450000 Fälschungssichere Druckerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001