2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukken van het Stadsmagazine
Beschreibung: De Stad Gent brengt 2-maandelijks (6 maal per jaar) een Stadsmagazine uit voor alle inwoners van het grondgebied van Gent. Deze dienstenopdracht betreft het drukwerk van het Stadsmagazine. Uitvoeringstermijn: 2 jaar + 1 jaar stilzwijgende verlenging Deeltermijnen: 2-maandelijkse druk Deze opdracht omvat één perceel.
Interne Kennung: Dcom/drukwerk stadsmagazine/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dcom/drukwerk stadsmagazine/5 - 1
Beschreibung: De Stad Gent brengt 2-maandelijks (6 maal per jaar) een Stadsmagazine uit voor alle inwoners van het grondgebied van Gent. Deze dienstenopdracht betreft het drukwerk van het Stadsmagazine
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes