See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu zużywalnego wraz z dzierżawą sprzętu dla potrzeb Pracowni Endoskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy sprzętu zużywalnego wraz z dzierżawą sprzętu dla potrzeb Pracowni Endoskopii zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamówienie jest podzielone na 10 pakietów.
Vorherige Bekanntmachung: 693994-2025
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy sprzętu zużywalnego wraz z dzierżawą sprzętu dla potrzeb Pracowni Endoskopii zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający jest uprawniony zamówić dodatkowy towar powyżej ilości zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 2
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 3
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 4
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 5
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 6
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 7
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 8
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 9
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: 141/PN/ZP/D/2025 - Część nr 10