2. Verfahren
Verfahren
Titel: huur voertuigen technische diensten
Beschreibung: Deze all-in leasingformule heeft een duur van 60 maanden met mogelijkheid op verlenging, zonder aankoopoptie voor het opdrachtgevend bestuur aan het einde van deze periode, en omvat de maandelijkse kostprijs die noodzakelijk is voor: - de volledige uitrusting van het voertuig volgens de technische beschrijving in hoofdstuk III - de belasting op inverkeersstelling - de verkeersbelasting - de onderhoudskosten volgens schema van de constructeur - de herstellingskosten tengevolge van normaal gebruik - de bandenwissels, principe 1/10.000 km - all season banden - verzekering (eigen schade, brand, diefstal, RB, BA) - vervangwagen van hetzelfde type Plug-in hybride voertuigen ( PHEV, CO2-uitstoot max. 50 g/km) Volgende voertuigen dienen uitvoering rijbewijs B te zijn! - 2 open bestelwagens kipbak type L3 - 1 open bestelwagens met vaste bak type L3 - 2 gesloten bestelwagens met enkele wielen type L3 H3 - 1 kleine bestelwagen Volgende voertuigen dienen uitvoering rijbewijs C te zijn! - 1 open bestelwagens dubbele cabine met kipbak type L3 - 1 open bestelwagens met kipbak L3 - 2 gesloten bestelwagens met dubbele wielen type L3 H3
Interne Kennung: PPP0IT-1055/6181/2026/924
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: huur voertuigen technische diensten ((Plug-in)hybride of full electric )
Interne Kennung: 2026/924_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Full electric uitvoering) Vrije opties (Full electric uitvoering)