443612-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Prothesen – Zakup endoprotez wraz z użyczeniem oprzyrządowania do protez na czas trwania umowy dla SP ZOZ w Kraśniku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup endoprotez wraz z użyczeniem oprzyrządowania do protez na czas trwania umowy dla SP ZOZ w Kraśniku
BeschreibungZakup endoprotez wraz z użyczeniem oprzyrządowania do protez na czas trwania umowy dla SP ZOZ w Kraśniku
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
LosLOT-0001