2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging opvanglocaties vluchtelingen en gemeentehuizen SAS-dienst
Beschreibung: Beveiliging opvanglocaties vluchtelingen en gemeentehuizen SAS-dienst .
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Aanbestedende dienst doorloopt in deze aanbesteding een procedure voor sociale en andere specifieke diensten ex artikel 2.38 en 2.39 Aanbestedingswet 2012 met voorselectie. Selectie op uitsluitingsgronde, geschiktheidseisen, referentie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1