2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojemników na odpady biodegradowalne wraz dystrybucją: o pojemości 120 l w ilości 15 tys. szt. oraz do wstępnej segregacji w ilości 20 tys. szt. w ramach programu FENX.01.04
Beschreibung: Dostawa pojemników na odpady biodegradowalne wraz dystrybucją: o pojemości 120 l w ilości 15 tys. szt. oraz do wstępnej segregacji w ilości 20 tys. szt. w ramach programu FENX.01.04
Interne Kennung: 6/ZZO/2026/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojemników na odpady biodegradowalne wraz dystrybucją: o pojemości 120 l w ilości 15 tys. szt
Beschreibung: Dostawa pojemników na odpady biodegradowalne wraz dystrybucją: o pojemości 120 l w ilości 15 tys. szt
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pojemników na odpady biodegradowalne wraz dystrybucją:do wstępnej segregacji w ilości 20 tys. szt
Beschreibung: Dostawa pojemników na odpady biodegradowalne wraz dystrybucją:do wstępnej segregacji w ilości 20 tys. szt