2. Verfahren
Verfahren
Titel: Masių spektrometro ICP-MS Agilent 7500A gedimų diagnostikos, techninio aptarnavimo ir remonto paslaugų pirkimas
Beschreibung: Pirkimo Nr. 3757
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pirkimo Nr. 3757 1. Techninio aptarnavimo paslaugos - 6 kartas/ai, 2. Gedimų diagnostikos paslaugos - 18 kartas/ai, 3. Peristaltinės pompos žarnelės (angl. peri pump tube 3-stop wht/wht 12/p) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 4. Peristaltinės pompos žarnelės Ismaprene (angl. peri pump tube Ismaprene 3-stop yel/blu) keitimas Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 5. PFA mėginio žarnelės (angl. PFA sample tubing, 0,5 mm id,1,6 mm od, 5 m) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 6. Žarnelių rinkinio mėginio nutekėjimui (angl. drain tubing assembly for ICP-MS) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 7. Dvigubo praėjimo purškimo kameros (kvarcinės) (angl. spray chamber double pass (quartz)) keitimas Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 8. Koncentrinio purkštuvo (kvarcinio) (angl. concentric nebulizer (quartz), 1/pk.) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 9. Tarpinių rinkinio koncentriniam purkštukui (angl. О-ring kit for concentric nebulizer (10ea)) keitimas Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 10. Plazmos deglo (kvarcinio) (angl. torch (quartz)) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 11. Pt ekranavimo elektrodo (angl. long life Pt shield, ICP-MS ShieldTorch) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 12. Ekranavimo elektrodo movos (kvarcinės) (angl. ShieldTorch bonnet (quartz)) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 13. Ni mėginio ėmimo kūgio (angl. Ni sampling cone) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 14. Ni atskyrimo kūgio (angl. Ni skimmer cone) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 15. Elektronų daugintuvo (angl. electron multiplier) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 16. Elektrodų rinkinio vakuumo sensoriui (angl. electrode kit for penning gauge) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 17. Filtro nešiklio dujoms (angl. gas clean filter carrier gas) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 18. Poliravimo popieriaus rinkinio (angl. polishing paper kit) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 19. Žarnelės reakcinės celės dujoms (angl. tubing for reaction ce l gas) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 20. Įžeminimo rinkinio (angl. sample grounding pin) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai, 21. Kūgių valymo tirpalo (angl. cone cleaning detergent) keitimas - Pagal poreikį (gedimo faktą) kartas/ai.
Interne Kennung: 0