44371-2026 - Ergebnis
Niederlande – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dagvers en diepvries levensmiddelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDagvers en diepvries levensmiddelen
BeschreibungAanbesteding van de dagverse en diepvries levensmiddelen ten behoeve van de personeelscatering van het MUMC+. Mantelovereenkomst voor de duur van drie jaar, met mogelijkheid om één maal één jaar te verlengen.
Interne KennungEA-2025-065
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDagvers en diepvries levensmiddelen
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEen mogelijkheid tot verlengen van één maal één jaar.