See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het verwerken, sorteren en verdelen van uitgaande post van fysieke transactionele documenten
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: “Verwerken, sorteren en verdelen van uitgaande post van fysieke transactionele documenten”. “Uitgaande gematerialiseerde nationale en internationale brievenpost , aangetekende zendingen (= alle dagelijkse post)” Toelichting: Met behandeling van uitgaande post wordt bedoeld: het ophalen, sorteren, frankeren, vervoeren en verdelen van postzendingen (afkomstig van de afzender/een aantal afzenders). - Ophaling bij de opdrachtgever van de ongefrankeerde postzendingen op af te spreken tijdstippen en plaatsen. - Sorteren van de opgehaalde ongefrankeerde postzendingen (prior, non-prior, aangetekende zendingen, internationale zendingen en pakketten) - Frankeren van de opgehaalde ongefrankeerde postzendingen conform de normen van de aanbieder van de postdiensten die instaat voor de distributie naar de geadresseerden, tenzij hij zelf de universele dienstverlener is. - Transport naar en afgeven van de gefrankeerde postzendingen bij een bedrijf bevoegd voor de aanbieding van postdiensten. Deze aanbieder zorgt voor de distributie naar de geadresseerden. - Verdelen: de opdrachtnemer beschikt over een postlicentie of doet beroep op een onderaannemer die beschikt over een postlicentie.
Interne Kennung: PPP0GN-2498/6189/2024-2498
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-2498 1_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0GN-2498/6189/2024-2498
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-2498 1_1