See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego w ramach projektu: „Poprawa komfortu świadczenia usług w Centrum Zdrowia Psychicznego SZPZLO Warszawa-Ochota poprzez wzmocnienie infrastruktury technicznej oraz zakup niezbędnego wyposażenia”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego oraz w pkt. d) usługa wdrożenia, konfiguracji i montażu: a) Dostawa 2 sztuk serwerów wraz z licencjami, b) Dostawa 4 sztuk switchy (przełączniki sieciowe), c) Dostawa laptopów wraz z licencjami (14 szt.), drukarek (14 szt.), tabletów (2 szt.), d) Dostawa UPS (1 szt.), e) Dostawa laptopów wraz z licencjami (4 szt.), drukarek (4 szt.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa
Beschreibung: Dostawa 2 sztuk serwerów wraz z licencjami,
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Beschreibung: Dostawa 4 sztuk switchy (przełączniki sieciowe)
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Beschreibung: Dostawa laptopów wraz z licencjami (14 szt.), drukarek (14 szt.), tabletów (2 szt.),
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0004
Beschreibung: Dostawa UPS (1 szt.)
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Los: LOT-0005
Beschreibung: Dostawa laptopów wraz z licencjami (4 szt.), drukarek (4 szt.)