2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ondersteuning eigenrisicodragerschap ZW, WW en WIA-WGA
Beschreibung: Het betreft de ondersteuning eigenrisicodragerschap ZW, WW en WIA-WGA . € 280.000
Interne Kennung: K011246
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Altena voert het eigenrisicodragerschap uit voor de WW, ZW en WIA-WGA. Dit houdt in dat zij zelf verantwoordelijk is voor de uitvoering van taken die normaliter door het UWV worden verricht. Het gaat hierbij onder andere om het begeleiden van ex-werknemers bij re-integratie, het beoordelen van mogelijkheden tot werkhervatting, het onderhouden van contact met betrokken professionals en het voeren van regie op het proces. De doelgroep bestaat uit ex-medewerkers die ziek uit dienst zijn gegaan (ZW), medewerkers die gedeeltelijk arbeidsongeschikt zijn verklaard (WIA-WGA), en medewerkers die vanuit hun dienstverband bij de gemeente onder de Werkloosheidswet zijn komen vallen. De gemeente zoekt een partij die deze begeleidingstrajecten professioneel en met oog voor mens en organisatie kan uitvoeren. Het adviseren over beslissingen van het UWV en het uitvoeren van bezwaar- en beroepsprocedures en het bijhouden van een sluitende verzuim- en dossieradministratie behoren ook tot de opdracht. € 280.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
443745-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: K011246
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -