2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mediadiensten
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het uitvoeren en adviseren van media-inkoop en media-advies. Bestaande uit online (onder andere sociale media) en offline activiteiten. De opdracht richt zich op het ondersteunen en mede realiseren van campagnes voor de SVB. Waarbij een specifieke focus ligt op arbeidsmarktcommunicatie, de wervings- en publieksgerichte campagnes. Inclusief de recruitmentproducten van LinkedIn en Indeed. Waarbij het werkgeversmerk en de naamsbekendheid van de SVB vergroot wordt. En de relevante doelgroepen voor de betreffende campagnes effectief bereikt worden. Daarnaast zal een Rijksoverheidswebsite beheert moeten worden en wijzigingen worden doorgevoerd. Zodat deze website zichtbaar is in zoekmachine resultaten en AI-overzichten. Omvang zal rond de €750.000 en €1.000.000 zijn voor een periode van 4 jaar.
Interne Kennung: EA2026005
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het uitvoeren en adviseren van media-inkoop en media-advies. Bestaande uit online (onder andere sociale media) en offline activiteiten. De opdracht richt zich op het ondersteunen en mede realiseren van campagnes voor de SVB. Waarbij een specifieke focus ligt op arbeidsmarktcommunicatie, de wervings- en publieksgerichte campagnes. Inclusief de recruitmentproducten van LinkedIn en Indeed. Waarbij het werkgeversmerk en de naamsbekendheid van de SVB vergroot wordt. En de relevante doelgroepen voor de betreffende campagnes effectief bereikt worden. Daarnaast zal een Rijksoverheidswebsite beheert moeten worden en wijzigingen worden doorgevoerd. Zodat deze website zichtbaar is in zoekmachine resultaten en AI-overzichten.
Interne Kennung: 1