2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie ICT Beheer – Internationaal Theater Amsterdam (ITA)
Beschreibung: Internationaal theater zoekt een samenwerking (partnership) met één (1) vaste ICT-partner die verantwoordelijk is voor de integrale ondersteuning van de ICT-dienstverlening en daarbij fungeert als strategisch samenwerkingspartner. De te uit te voeren aanbesteding omvat het integraal leveren van ICT beheer- en ondersteuningsdiensten ten behoeve van de organisatie van Internationaal Theater Amsterdam, inclusief werkplekken, servers, netwerken, applicaties, beveiliging en gebruikersondersteuning, zoals benodigd voor de continuïteit van de bedrijfsvoering. De hoeveelheid/omvang is nog niet bekend.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Internationaal theater zoekt een samenwerking (partnership) met één (1) vaste ICT-partner die verantwoordelijk is voor de integrale ondersteuning van de ICT-dienstverlening en daarbij fungeert als strategisch samenwerkingspartner. De te uit te voeren aanbesteding omvat het integraal leveren van ICT beheer- en ondersteuningsdiensten ten behoeve van de organisatie van Internationaal Theater Amsterdam, inclusief werkplekken, servers, netwerken, applicaties, beveiliging en gebruikersondersteuning, zoals benodigd voor de continuïteit van de bedrijfsvoering.
Interne Kennung: 1