443794-2026 - Wettbewerb
Belgien – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Sanering Stortberg CAT site
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSanering Stortberg CAT site
BeschreibungIn het kader van de sanering van de stortberg dient deze te worden voorzien van een isolatie en gasdrainage zodanig dat geen risico meer kan uitgaan van de polluenten in de stortberg. Na de isolatie van de sotrtberg dient deze gedurende 3 jaar te worden beheerd om een afdoende afwerking ervan te garanderen
Interne Kennung0000139108
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel0000139108 - 1
BeschreibungIn het kader van de sanering van de stortberg dient deze te worden voorzien van een isolatie en gasdrainage zodanig dat geen risico meer kan uitgaan van de polluenten in de stortberg. Na de isolatie van de stortberg dient deze gedurende 3 jaar te worden beheerd om een afdoende afwerking ervan te garanderen
Interne Kennung1