443815-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren – 26-033 Automobilový jeřáb 80 t – 1ks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel26-033 Automobilový jeřáb 80 t – 1ks
BeschreibungPředmětem VZ je dodávka 1 ks nového automobilového jeřábu 80 t. Automobilový jeřáb je určen k zajištění nezbytné dodávky v oblasti prostředků pro vyprošťování osob a pro záchranné práce při dopravních nehodách. Součástí plnění předmětu VZ je i zaškolení obsluhy, a to v rozsahu 4 hodin pro nejméně čtyři osoby.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren
5. Los
LosLOT-0001
TitelPředmětem VZ je dodávka 1 ks nového automobilového jeřábu 80 t.
BeschreibungDodávka 1 ks nového automobilového jeřábu 80 t.
Interne KennungPředmětem VZ je dodávka 1 ks nového automobilového jeřábu 80 t.