443840-2026 - Wettbewerb
Estland – Bauarbeiten für Schulgebäude – "Iisaku Gümnaasiumi ümberkujundamine põhikooliks ehitushange"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Iisaku Gümnaasiumi ümberkujundamine põhikooliks ehitushange"
Beschreibung: Iisaku Gümnaasiumi ümberkujundamisene põhikooli õppehooneks ehitustööd vastavalt koostatavale tööprojektile ja Tellija juhistele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312606-0000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Konkurentsipõhine läbirääkimistega hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0000