443845-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – REINIGINGSBEDRIJF MIDDEN NEDERLAND (RMN) - Kantinebenodigdheden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelREINIGINGSBEDRIJF MIDDEN NEDERLAND (RMN) - Kantinebenodigdheden
BeschreibungDe Aanbestedende dienst heeft, middels deze aanbesteding, als doel het contracteren van één partij die verantwoordelijk is voor het dagelijks leveren van (verse) producten ten behoeve van de bedrijfskantine in Soest, Zeist en IJsselstein. Het doel is het selecteren van een bedrijf die de structurele (maandag tot en met vrijdag) levering van een divers assortiment voedingswaren kan leveren voor onze drie bedrijfskantines. We zoeken een bedrijf die continuïteit en duurzaamheid kan bieden. Het betreft de inkoop van versproducten zoals elke dag vers brood, zuivel, fruit en vleeswaren (in kleine verpakkingen). Daarnaast ook sauzen, snacks (diepvries), frisdranken en water. Ook het leveren van non-food artikelen die nodig zijn zoals schoonmaakmiddelen, verpakkingsmaterialen behoren tot de scope van de opdracht. -
Interne KennungIBMN-2026-RMN-CM-001 / RMN-2026-13
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1