2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pościeli, koców, kołder i poduszek do kwater internatowych w Poznaniu, Śremie, Sieradzu, Jarocinie i Lesznie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, koców, kołder i poduszek do kwater internatowych w Poznaniu, Śremie, Sieradzu, Jarocinie i Lesznie. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 255537-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512500 Kopfkissenbezüge, 39512100 Laken, 39512400 Daunendecken, 39516120 Kopfkissen, 39511100 Decken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pościeli, koców, kołder i poduszek do kwater internatowych w Poznaniu, Śremie, Sieradzu, Jarocinie i Lesznie.
Interne Kennung: Dostawa pościeli, koców, kołder i poduszek do kwater internatowych w Poznaniu, Śremie, Sieradzu, Jarocinie i Lesznie.