2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ 84.25 „Výměna 2 ks osobních výtahů 1100 kg a 525 kg v BD na ul. V. Košaře 124/5, Ostrava-Dubina“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na vypracování projektové dokumentace na výměnu výtahů dle názvu veřejné zakázky s jedním dodavatelem, následná realizace díla a zajištění servisní služby. V obou stávajících výtazích jsou instalovány kamery se záznamem, v projektu je nutno počítat se zajištěním jejich demontáže a zpětné montáže do nových výtahů. K provedení prací demontáže a montáže kamer je nutná konzultace a spolupráce s firmou VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s., kontaktní osoba David Klíma, tel. 724 245 414.
Interne Kennung: VZ 84.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001