2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa zespołu wielorodzinnej zabudowy mieszkaniowej wraz z parkingami podziemnymi w Legnicy przy ul. Kamiennej – Kościelnej"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego z parkingami wbudowanymi wraz z instalacjami wewnętrznymi, dojściami oraz przyłączami wodociągowymi, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej i oświetlenia terenu przy ul. Kamiennej Kościelnej w Legnicy, dz. Nr 830/1, 830/2, 830/3, 830/4, 830/5, 272/3, 895 obręb 0011 Kartuzy jako wynik całości robót budowlanych w zakresie budownictwa, który może samoistnie spełniać funkcję budynku mieszkalnego zgodnie decyzją Prezydenta Miasta Legnicy nr 220/2023 z dnia 14 listopada 2023r. o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego z parkingami wbudowanymi wraz z instalacjami wewnętrznymi, dojściami oraz przyłączami wodociągowymi, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej i oświetlenia terenu przy ul. Kamiennej Kościelnej w Legnicy. W ramach niniejszego zamówienia należy wykonać: 45 lokali mieszkalnych (w tym 4 lokale NPS) o łącznej powierzchni mieszkalnej ok. 2 536, 30 m2 , pomieszczenia przynależne (komórki gospodarcze) do danego lokalu mieszkalnego, pomieszczenia techniczne, gospodarcze i wspólnego użytku; garaż podziemny wielostanowiskowy wbudowany w obiekt o powierzchni, zagospodarowanie terenu wraz z nasadzeniami / trawniki i zieleń niska i elementami małej architektury.