2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diverse werken op terreinen MIWA Vlyminckshoek Sint-Niklaas
Beschreibung: Deel 1 : aanleg van een parking Deel 2 : omgevingswerken rond nieuwbouwproject Deel 3 : afkoppelingswerken
Interne Kennung: 24.017W
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 24.017W - 1
Beschreibung: Fase 1 : Voorbereidende werken, plaatsen wachtbuizen en aanleg van tijdelijke parkeer- en werfplaats Fase 2 : Tijdens de bouw van de nieuwe kantoren is de opdrachtnemer beschikbaar voor het uitvoeren van ingrepen. We denken hierbij aan aansluitingen van RWA en DWA, herstel en onderhoud tijdelijke steenslagverharding, en andere werken Fase 3 : aanleg van parkings, uitvoering omgevingswerken en afkoppelingswerken : na voltooiing van de bouwwerken nieuwe kantoren
Interne Kennung: 1