See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Sanok w 2025 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Sanok w roku 2025, tj.: a) odbiór i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (kod 200301) z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych (w tym z nieruchomości letniskowych). b) odbiór i transport odpadów segregowanych: - odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych w tym odpadów wielomateriałowych oraz odpadów opakowaniowych z metali, zbieranych łącznie jako zmieszane odpady opakowaniowe (kod 150106), - papieru i tektury w tym opakowania z papieru i tektury (kod 150101, 200101) - opakowań ze szkła (kod 150107), c) odbiór i zagospodarowanie zbieranych selektywnie bioodpadów zawierających odpady kuchenne ulegające biodegradacji (20 01 08), d) odbiór, transport i zagospodarowanie zbieranych selektywnie popiołów z domowych palenisk (kod ex 20 01 99), e) odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (kod 200307), zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (kody 200123*, 200135*, 200136), f) odbiór i zagospodarowanie odpadów z cmentarzy, g) odbiór i zagospodarowanie przeterminowanych leków (kod 200131, 200132), h) zbieranie danych z kodów dwuwymiarowych QR, i) wyposażenie właścicieli nieruchomości w worki na odpady segregowane, j) kontrola prawidłowości prowadzonej segregacji, k) wyposażenie miejsc publicznych w pojemniki 1100 litrów oraz pojemniki typu IGLO, l) opróżnianie koszy przystankowych i ulicznych, m) odbiór odpadów z imprez publicznych i akcji ekologicznych, n) zapewnienie gotowości i możliwości odbioru oraz zagospodarowania pozostałych odpadów komunalnych, o) zagospodarowanie odebranych odpadów, p) prowadzenie akcji edukacyjnej (edukacja ekologiczna). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres usług wskazano w załączniku nr 1 do SWZ (szczegółowy zakres usług).
Vorherige Bekanntmachung: 671625-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001