See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert 05-25-000062/SPO/14/1/14.2142.026.04/01 w rodzaju Świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze w zakresie 14.2142.026.04ŚWIADCZENIA W PIELĘGNIARSKIEJ OPIECE DŁUGOTERMINOWEJ DOMOWEJ na obszar powiat Łódź
Beschreibung: Konkurs ofert 05-25-000062/SPO/14/1/14.2142.026.04/01 w rodzaju Świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze w zakresie 14.2142.026.04ŚWIADCZENIA W PIELĘGNIARSKIEJ OPIECE DŁUGOTERMINOWEJ DOMOWEJ na obszar powiat Łódź
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001