See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy kruszywa naturalnego żwirowego do produkcji betonu z możliwością składania ofert częściowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa naturalnego żwirowego zgodnego z normą PN-EN 12620 + A1:2010 „Kruszywa do betonu” do produkcji betonu (piasek 0/2, żwir 2/8, żwir 8/16) o łącznej szacunkowej ilości 27300 ton. Zamówienie podzielone jest na 3 pakiety (części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dostaw określają: – Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, – Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2.1 oraz 2.2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 211846-2026
Interne Kennung: ZP/14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie będzie prowadzone z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (odwrócona kolejność oceny ofert).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kruszywo naturalne drobne (piasek 0/2)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dostaw określają: – Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, – Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 2.1 oraz 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Kruszywo naturalne grube (żwir 2/8)
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Kruszywo naturalne grube (żwir 8/16)
Interne Kennung: Pakiet 3