2. Verfahren
Verfahren
Titel: Los meubilair Huis van Borne
Beschreibung: Raamovereenkomst Levering los meubilair Huis van Borne inclusief meerjarig onderhoud. - Vergaderstoelen - Vergadertafels - Raadzaal meubilair (stoelen) - Spreekkamerstoelen - Informele settingen / stoelen / tafeltjes
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbaar.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdracht: (1) het leveren van los meubilair bestaande uit initiële Levering, en (2) het meerjarig onderhoud, en (3) nalevering van meubilair, bij wijze van raamovereenkomst, en (4) levering van nieuw meubilair na Oplevering. - Vergaderstoelen - Vergadertafels - Raadzaal meubilair (stoelen) - Spreekkamerstoelen - Informele settingen / stoelen / tafeltjes
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de opdracht.