See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów do endourologii i laryngologii oraz sond ultradźwiękowych dla Bloku Operacyjnego SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 2 zadania częściowe
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 2 zadania - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/1 do 2/2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 337601-2026
Interne Kennung: AZ-P.EK.2026.22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: zadanie nr 1 - akcesoria do endourologii i laryngologii - zał. 2/1 do SWZ
Beschreibung: akcesoria do endourologii i laryngologii - zał. 2/1 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0021
Titel: zadanie nr 2 - sonda ultradźwiękowa z akcesoriami UROVISION - zał. 2/2 do SWZ
Beschreibung: sonda ultradźwiękowa z akcesoriami UROVISION - zał. 2/2 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden