2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy pieczywa dla Aresztu Śledczego w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pieczywa dla Aresztu Śledczego w Poznaniu w ilościach i rodzaju: chleb baltonowski (180 000 kg), chleb pszenny (35 000 kg), chleb razowy (12 000 kg), bułki pszenne (80 000 szt.), bułka tarta (200 kg).
Vorherige Bekanntmachung: 617280-2024
Interne Kennung: Ds.10/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
5. Los
Los: LOT-0001