See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabycie licencji do danych z pomiarów wiatrów, fal i prądów morskich oraz danych meteorologiczno-oceanograficznych z kampanii metocean i studium metocean
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest nabycie licencji do danych z pomiarów wiatrów, fal i prądów morskich oraz danych meteorologiczno-oceanograficznych z kampanii metocean i studium metocean
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351920 Ozeanografische und hydrologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest nabycie licencji do danych z pomiarów wiatrów, fal i prądów morskich oraz danych meteorologiczno-oceanograficznych z kampanii metocean i studium metocean