See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Busvervoer
Beschreibung: Het verzorgen van één- en meerdaagse busreizen voor onze leerlingen en studenten. € 450.000,- per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 3 percelen gunnen op prijs kwaliteit 60/40 duur overeenkomst 4 jaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Zwolle
Beschreibung: Een- en meerdaagse busreizen in binnen- en buitenland voor VO leerlingen en MBO studenten van onze scholen in de regio Zwolle. € 225.000,- per jaar
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Harderwijk, Lelystad, Dronten en Kampen
Beschreibung: Een- en meerdaagse busreizen in binnen- en buitenland voor VO leerlingen en MBO studenten van onze scholen in Harderwijk, Lelystad, Dronten en Kampen. € 100.000,-
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Raalte, Hardenberg, Ommen, Dedemsvaart, Nieuwleusen, Zwartsluis en Wezep
Beschreibung: Een- en meerdaagse busreizen in binnen- en buitenland voor VO leerlingen en MBO studenten van onze scholen in Raalte, Hardenberg, Ommen, Dedemsvaart, Nieuwleusen, Zwartsluis en Wezep. € 150.000,-
Interne Kennung: 3