44405-2026 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – „Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczeń komunikacyjnych Powiatu Krakowskiego”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczeń komunikacyjnych Powiatu Krakowskiego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczeń komunikacyjnych Powiatu Krakowskiego” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków; 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 66516100-1- usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej; 66516400-4- usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej; 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: CZĘŚĆ I: Ubezpieczenie majątkowe • ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, • ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (ogólnej + rozszerzenia), • ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń. CZĘŚĆ II: Ubezpieczenie komunikacyjne • ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NNW, ASS) 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp w wysokości do: a) 10 % podstawowego wynagrodzenia wykonawcy w części I, b) 20% podstawowego wynagrodzenia wykonawcy w części II. 8. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung713995-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUbezpieczenie komunikacyjne
BeschreibungCZĘŚĆ II: Ubezpieczenie komunikacyjne ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NNW, ASS)
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
LosLOT-0002
TitelUbezpieczenie majątkowe
BeschreibungUbezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, • ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (ogólnej + rozszerzenia), • ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń.