See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31 /26 -Sporządzenie dokumentacji projektowej, dostawa urządzeń wraz z montażem niezbędnej infrastruktury systemu radiokomunikacyjnego Policji TETRA dla Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sporządzenie dokumentacji projektowej, dostawa urządzeń wraz z montażem infrastruktury systemu radiokomunikacyjnego Policji TETRA dla Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu w lokalizacjach o których mowa w Programie Funkcjonalno-użytkowym/ Opisie przedmiotu zamówienia ( OPZ ) dla zadania nr 1 – 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w: Załączniku nr 1 do swz – Programie funkcjonalno-użytkowym /Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1-8, – Projekcie umowy dla zadania nr 1-8, – Formularzach ofertowych dla zadania nr 1-8. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych: liczba zadań 8. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia na które Wykonawca może złożyć ofertę. Nazwy obiektów poszczególnych lokalizacji zostaną wskazane zainteresowanym Wykonawcom, a także zgłaszającym chęć udziału w wizji lokalnej na wybranych lokalizacjach na ich prośbę. Ze względu na specyfikację poszczególnych lokalizacji Wykonawca zobowiązany jest do dokonania niezbędnych uzgodnień z przedstawicielami właścicieli obiektów, w których zostaną zainstalowane urządzenia, sporządzenia wszelkiej dokumentacji związanej z realizacją przedmiotu zamówienia w tym do zaprojektowania i wykonania zgodnie z Programem funkcjonalno-użytkowym/ Opisem przedmiotu zamówienia (OPZ). Ze względu na lokalizacje obiektów i różną konstrukcję miejsc instalacji należy indywidualnie uzgodnić z zarządzającym obiektem sposób montażu wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej w zakresie każdej lokalizacji. Montaż anten do konstrukcji masztu zostanie wykonany za pomocą fabrycznych wysięgników przystosowanych do konstrukcji anteny sektorowej/ dookólnej/ GPS. Wykonawca dokonana wszelkich zgłoszeń, uzyska wszelkie zezwolenia/pozwolenia itp. związane z prawidłową pod względem formalno-prawnym realizacją przedmiotu umowy. Wykonawca otrzyma od Zamawiającego odpowiednie pełnomocnictwa umożliwiające prawidłową realizację przedmiotu umowy. W przypadku kiedy Wykonawca będzie w imieniu Zamawiającego występował do osób trzecich, wystąpienie takie musi być poprzedzone uzyskaniem pisemnej zgody Zamawiającego. Zamawiający oświadcza, iż ma zawarte umowy najmu infrastruktury. Wykonawca opracowane dokumentacje projektowe wraz z miejscem posadowienia nowych zewnętrznych klimatyzowanych szaf outdoor uzgodni ze wskazanymi właścicielami obiektów. Szafy muszą być zainstalowane w obrębie terenu ogrodzonego, a w przypadku braku miejsca może zajść konieczność modyfikacji istniejącego ogrodzenia wieży. Zamawiający wymaga wykonania i zaprojektowania instalacji elektrycznej łączącej sieć elektryczną właściciela obiektu z szafą outdoor lub instalacji elektrycznej w pomieszczeniu technicznym. Projekt powinien uwzględniać podlicznik energii elektrycznej umożliwiający zdalny odczyt pomiaru przez Zamawiającego. Dostarczenie oraz montaż licznika leży po stronie Wykonawcy. Wizja lokalna: Z uwagi na złożoność zadań Zamawiający zaleca Wykonawcom przeprowadzenie wizji lokalnej przyszłego terenu na którym będą wykonywane prace w każdej lokalizacji objętej przedmiotem zamówienia na którą Wykonawca zamierza złożyć ofertę celem sprawdzenia istniejących warunków jako niezbędnych do realizacji, zapoznania się z jego otoczeniem oraz uzyskania i oszacowania na własną odpowiedzialność, koszt i ryzyko wszelkich informacji, które mogą okazać się niezbędne do przygotowania oferty i podpisania umowy. Zamawiający nie będzie brał pod uwagę żadnych roszczeń Wykonawcy będących skutkiem zaniechania oględzin terenu instalacji sprzętu telekomunikacyjnego. Osobą upoważnioną do kontaktów w sprawie ustalenia możliwego terminu wizji lokalnej jest Pan Paweł Krupiński – Główny Specjalista Zespołu Radiokomunikacji WŁiI KWP z siedzibą w Radomiu – telefon kontaktowy 47 701 34 18 ( w godzinach 08.00-15.00 ). Zainteresowani Wykonawcy winni zgłosić chęć udziału w wizji lokalnej na wybranych lokalizacjach w nieprzekraczalnym terminie do 10 dni od daty publikacji postępowania. Termin wizji lokalnej będzie wyznaczony nie później niż na 5 dni przed otwarciem ofert. Wszelkie koszty związane z wizją lokalną ponosi Wykonawca. Zamawiający nie dopuszcza odbycia powtórnej wizji lokalnej. Wykonawca zobowiązany jest do:- zapoznania się z harmonogramem realizacji projektu i jego akceptacji w dniu zawarcia Umowy z uwzględnieniem max. terminów wykonania poszczególnych etapów prac określonych przez Zamawiającego. - rozplanowania i koordynowania prac z uwzględnieniem terminów wykonania poszczególnych etapów realizacji zamówienia wskazanych w harmonogramie o którym mowa w projekcie umowy; - zapewnienia odpowiedniego nadzoru technicznego, wykwalifikowanych osób posiadających niezbędne doświadczenie oraz wymagane przepisami prawa uprawnienia, zapewniające właściwe i terminowe wykonanie prac;- dbania o należny stan i porządek na terenie właściciela obiektu podczas prowadzonych prac oraz w związku z prowadzonymi pracami. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - nie dotyczy składania ofert. 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej poprzez Platformę zakupową mieszczącą się pod adresem 2. W https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radomzakresie pytań technicznych związanych z działaniem systemu należy się kontaktować z Centrum Wsparcia Klienta pod numerem 22 101 02 02 , . 3. cwk@platformazakupowa.plKomunikacja między zamawiającym a wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji (innych niż oferta wykonawcy), odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom. Zamawiający stawia warunki udziału w postępowaniu.Z uwagi na ograniczoną ilość znaków , pełna informacja w powyższym zakresie zawarta jest w SWZ zamieszczonej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung: 31 /26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych: TAK Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych: liczba zadań 11. Zadanie nr 1: Lokalizacja 1, Zadanie nr 2: Lokalizacja 2, Zadanie nr 3: Lokalizacja 3, Zadanie nr 4: Lokalizacja 4, Zadanie nr 5: Lokalizacja 5, Zadanie nr 6: Lokalizacja 6, Zadanie nr 7: Lokalizacja 7, Zadanie nr 8: Lokalizacja 8, 2) Powód nie dokonania podziału zamówienia na części: nie dotyczy,Zamawiający: 3) nie wymaga i nie dopuszcza składania ofert wariantowych, 4) nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, 5) nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 lub 8. 6) nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych, 7) nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej, 8) nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, 9) wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy zgodnie z art. 95 ustawy Pzp w rozumieniu przepisów prawa pracy ( w pełnym wymiarze czasu) przez cały okres realizacji przedmiotu umowy osób wykonujących czynności w zakresie montażu i instalacji urządzeń określonych przez Zamawiającego w programie funkcjonalno-użytkowym/ opisie przedmiotu zamówienia (OPZ). Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące podwykonawców do zatrudnienia na umowę o pracę. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełniania tych wymagań zawarte są w § 7 oraz § 14 projektu umowy, stanowiącego załącznik do SWZ. W/w wymóg nie dotyczy Wykonawcy lub podwykonawcy, który wykazane czynności wykonuje wyłącznie osobiście. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymagań zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone w § 7 projektu umowy. 10) nie wymaga zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2, 11) nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp 12) Zamawiający wyłącza ze stosowania przesyłanie za pośrednictwem Platformy innych ustrukturyzowanych dokumentów elektronicznych zgodnie z art. 4 ust 4 Ustawy z dnia 9 listopada 2018 roku o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, koncesjach na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwie publiczno – prywatnym (Tekst jednolity Dz. U. z 2020 poz. 1666 z późń. zm.). 13) W przypadku wystawienia faktury VAT w celu usprawnienia obiegu dokumentacji księgowej, zamawiający będzie wymagał uzupełnienia w miarę możliwości w KSeF Podmiot 2” / Nr klienta” wyróżnika faktury o treści MZ3C00, który może być ujęty na fakturze strukturyzowanej np. w nazwie towaru lub dodatkowym opisie. 14) Termin związania ofertą: Jest 26.09.2026r. BYĆ POWINNO 30.09.2026r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32344250 Funkanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 31213300 Kabelverteilschrank, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Lokalizacja 1
Beschreibung: Sporządzenie dokumentacji projektowej, dostawa urządzeń wraz z montażem niezbędnej infrastruktury systemu radiokomunikacyjnego Policji TETRA dla Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu w lokalizacjach o których mowa w Programie Funkcjonalno-użytkowym/ Opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32344250 Funkanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Lokalizacja 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32344250 Funkanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 31213300 Kabelverteilschrank
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Lokalizacja 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Lokalizacja 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Lokalizacja 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Lokalizacja 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Lokalizacja 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Lokalizacja 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8