2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Zwembad Wervershoof
Beschreibung: Dit project omvat het ontwerpen, ontwikkelen, realiseren en onderhouden van een zwembad op basis van een UAV-gc overeenkomst (Design, Build & Maintain). Het ontwerpen, engineeren, realiseren en onderhouden van het nieuwe zwembad met (op hoofdlijnen) de volgende functies: • Centrale hal met beperkte horeca; • Een wedstrijdbassin van 25 x 10 x 2 meter met een beweegbare bodem over de helft; • Facilitaire functies; • Techniekruimte.
Interne Kennung: Z-25-562423
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1