See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - drugie postępowanie
Beschreibung: Leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.1 - 2.12 do SWZ.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: dostawa leków szczegółowo opisanych w zał. nr 2.1
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w zał. nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: część 12