4441-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové služby ČEZd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby ČEZd
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je úklid vnitřních prostor zahrnující pravidelný běžný úklid a nepravidelný úklid, úklid venkovních prostor zahrnující pravidelný běžný úklid a nepravidelný úklid, a dodávky hygienických potřeb a dalšího materiálu. Součástí předmětu plnění není nakládání a likvidace nebezpečných odpadů.
Vorherige Bekanntmachung1107-2020
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚklidy v regionu Střed
Interne Kennung1
LosLOT-0003
TitelÚklidy v regionu Sever
Interne Kennung2
LosLOT-0004
TitelÚklidy v regionu Západ
Interne Kennung3
LosLOT-0005
TitelÚklidy v regionu Východ
Interne Kennung4
LosLOT-0006
TitelÚklidy v regionu Morava
Interne Kennung5