2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Troponine meetapparatuur
Beschreibung: De opdracht betreft het aanschaffen van Troponine meetapparatuur en bijbehorende troponine reagens . Deze wordt aangeschaft voor alle ALS voertuigen en 4 reserve voor iedere opkomstpost een, in totaal 30 stuks, inclusief het onderhoud en keuren van de apparatuur voor een periode van 7 jaar. In reikwijdte van de opdracht valt het volgende: • Het leveren van 30 high-sensitive troponine Point-of-Care Test (POCT) meters. • Het leveren van een voorziening ten behoeve van de installatie van de apparaten in de ambulances waar deze gestationeerd zijn en het opladen van de apparaten. • Doorlopende levering van benodigde accessoires, ge- en verbruiksartikelen, onderdelen en vervangende systemen; • Doorlopende levering van reagens voor het meten van high-sensitive troponine en voor het controleren van de werking van de meters. • Instructie van medewerkers van Opdrachtgever; • Doorlopende updates en ondersteuning bij de software en firmware; • De overeenkomst heeft een duur van 7 jaar waarbinnen door de opdrachtnemer continue operationaliteit de troponine bepaling gewaarborgd is. • Het scholen van personeel van Opdrachtgever aan de hand van het train-de-trainer principe waarbij een aantal medewerkers van Opdrachtgever worden opgeleid tot trainer.
Interne Kennung: VRGZ/25/IM0079
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het aanschaffen van Troponine meetapparatuur en bijbehorende troponine reagens . Deze wordt aangeschaft voor alle ALS voertuigen en 4 reserve voor iedere opkomstpost een, in totaal 30 stuks, inclusief het onderhoud en keuren van de apparatuur voor een periode van 7 jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie toevoeging Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland Midden Optioneel behoort tot de reikwijdte van de opdracht de levering van bovengenoemde Troponine meetappartuur aan Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland Midden (VGGM). Indien gedurende de looptijd van de overeenkomst de directie van VGGM in samenspraak met de zorgverzekeraars besluiten de troponine testen ook te implementeren in het beleid van regio Gelderland-Midden dan kan de levering van Troponine meetapparatuur inclusief aanverwante dienstverlening toegevoegd worden aan onderhavige opdracht. Tussen VGGM en Opdrachtnemer zal in dit geval onder gelijke voorwaarden als overeengekomen in deze aanbesteding een overeenkomst tot stand komen. Bij benadering gaat dit om 32 POCT meters. Voorgaande wordt uitdrukkelijk aangemerkt als een herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet 2012, op grond waarvan geen nieuwe aanbestedingsprocedure nodig is. VGGM behoudt te allen tijde het recht de opdracht apart aan te besteden.