444114-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup wraz z montażem, uruchomieniem i szkoleniem personelu mobilnego systemu rezonansu magnetycznego niskopolowego do obrazowania mózgu w Mazowieckiem Szpitalu Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z montażem, uruchomieniem i szkoleniem personelu mobilnego systemu rezonansu magnetycznego niskopolowego do obrazowania mózgu w Mazowieckiem Szpitalu Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z montażem, uruchomieniem i szkoleniem personelu mobilnego systemu rezonansu magnetycznego niskopolowego do obrazowania mózgu w Mazowieckiem Szpitalu Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/47/06/2026 - szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ i opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik 5A do SWZ, parametry techniczne stanowiące załącznik 6 do SWZ.
Interne KennungMSB/PN/47/06/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Zakup wraz z montażem, uruchomieniem i szkoleniem personelu mobilnego systemu rezonansu magnetycznego niskopolowego do obrazowania mózgu w Mazowieckiem Szpitalu Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
BeschreibungZakup wraz z montażem, uruchomieniem i szkoleniem personelu mobilnego systemu rezonansu magnetycznego niskopolowego do obrazowania mózgu w Mazowieckiem Szpitalu Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Interne KennungCzęść nr 1