See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach mieszkalnych w Zasobie KOWR O/T w Poznaniu.
Beschreibung: część 1: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Wapno, Kłecko, Mieścisko, Kiszkowo, Damasławek, Mieleszyn, Skoki, Wągrowiec. część 2: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin Dominowo, Kleszczewo, Kostrzyn, Kórnik, Łubowo, Mosina, Nekla, Pobiedziska, Swarzędz, Środa Wlkp. część 3: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) Chrzypsko Wielkie, Duszniki Wlkp., Kaźmierz Wlkp., Kuślin, Kwilcz, Lwówek, Obrzycko, Opalenica, Ostroróg, Pniewy, Sieraków, Szamotuły, Grodzisk Wlkp., Kościan część 4: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Miedzichowo, Międzychód, Nowy Tomyśl, Kamieniec, Rakoniewice, Zbąszyń, Siedlec, Wolsztyn. część 5: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Brodnica, Dolsk, Kościan, Śrem, Jaraczewo, Jarocin, Kotlin, Nowy Tomyśl. część 6: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czerwonak, Dopiewo, Oborniki, Poznań, Rokietnica, Stęszew, Murowana Goślina. część 7: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Kołaczkowo, Książ Wlkp., Miłosław, Nowe Miasto, Strzałkowo, Niechanowo, Lądek, Orchowo, Słupca. część 8: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czerniejewo, Września, Gniezno Miasto, Gniezno, Trzemeszno, Mogilno, Witkowo. część 9: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czarnków, Lubasz, Trzcianka, Wieleń, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół. część 10: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Jastrowie, Krajenka, Lipka, Łobżenica, Okonek, Szydłowo, Wyrzysk, Złotów, Budzyń, Margonin, Chodzież. część 11: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Gostyń, Krzemieniewo, Lipno, Rydzyna, Krobia, Piaski, Borek Wlkp., Miejska Górka, Pakosław, Bojanowo, Poniec, Leszno. część 12: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Bralin, Ceków Kol., Dobrzyca, Doruchów, Gołuchów, Kobyla Góra, Koźmin, Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wlkp., Perzów, Ostrzeszów, Sieroszewice, Sośnie, Stawiszyn, Trzcinica, Żelazków. część 13: wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Przykona, Ślesin, Brudzew, Kłodawa, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz, Sompolno, Babiak, Chodów, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kościelec, Wilczyn, Tuliszków.
Vorherige Bekanntmachung: 652088-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90915000 Ofen- und Kaminreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Wapno, Kłecko, Mieścisko, Kiszkowo, Damasławek, Mieleszyn, Skoki, Wągrowiec.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Wapno, Kłecko, Mieścisko, Kiszkowo, Damasławek, Mieleszyn, Skoki, Wągrowiec.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin Dominowo, Kleszczewo, Kostrzyn, Kórnik, Łubowo, Mosina, Nekla, Pobiedziska, Swarzędz, Środa Wlkp.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin Dominowo, Kleszczewo, Kostrzyn, Kórnik, Łubowo, Mosina, Nekla, Pobiedziska, Swarzędz, Środa Wlkp.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) Chrzypsko Wielkie, Duszniki Wlkp., Kaźmierz Wlkp., Kuślin, Kwilcz, Lwówek, Obrzycko, Opalenica, Ostroróg, Pniewy, Sieraków, Szamotuły, Grodzisk Wlkp., Kościan.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) Chrzypsko Wielkie, Duszniki Wlkp., Kaźmierz Wlkp., Kuślin, Kwilcz, Lwówek, Obrzycko, Opalenica, Ostroróg, Pniewy, Sieraków, Szamotuły, Grodzisk Wlkp., Kościan.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Miedzichowo, Międzychód, Nowy Tomyśl, Kamieniec, Rakoniewice, Zbąszyń, Siedlec, Wolsztyn.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Miedzichowo, Międzychód, Nowy Tomyśl, Kamieniec, Rakoniewice, Zbąszyń, Siedlec, Wolsztyn.
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Brodnica, Dolsk, Kościan, Śrem, Jaraczewo, Jarocin, Kotlin, Nowy Tomyśl.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Brodnica, Dolsk, Kościan, Śrem, Jaraczewo, Jarocin, Kotlin, Nowy Tomyśl.
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czerwonak, Dopiewo, Oborniki, Poznań, Rokietnica, Stęszew, Murowana Goślina.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czerwonak, Dopiewo, Oborniki, Poznań, Rokietnica, Stęszew, Murowana Goślina.
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Kołaczkowo, Książ Wlkp., Miłosław, Nowe Miasto, Strzałkowo, Niechanowo, Lądek, Orchowo, Słupca.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Kołaczkowo, Książ Wlkp., Miłosław, Nowe Miasto, Strzałkowo, Niechanowo, Lądek, Orchowo, Słupca.
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czerniejewo, Września, Gniezno Miasto, Gniezno, Trzemeszno, Mogilno, Witkowo.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czerniejewo, Września, Gniezno Miasto, Gniezno, Trzemeszno, Mogilno, Witkowo.
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czarnków, Lubasz, Trzcianka, Wieleń, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Czarnków, Lubasz, Trzcianka, Wieleń, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół.
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Jastrowie, Krajenka, Lipka, Łobżenica, Okonek, Szydłowo, Wyrzysk, Złotów, Budzyń, Margonin, Chodzież.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Jastrowie, Krajenka, Lipka, Łobżenica, Okonek, Szydłowo, Wyrzysk, Złotów, Budzyń, Margonin, Chodzież.
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Gostyń, Krzemieniewo, Lipno, Rydzyna, Krobia, Piaski, Borek Wlkp., Miejska Górka, Pakosław, Bojanowo, Poniec, Leszno.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Gostyń, Krzemieniewo, Lipno, Rydzyna, Krobia, Piaski, Borek Wlkp., Miejska Górka, Pakosław, Bojanowo, Poniec, Leszno.
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Bralin, Ceków Kol., Dobrzyca, Doruchów, Gołuchów, Kobyla Góra, Koźmin, Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wlkp., Perzów, Ostrzeszów, Sieroszewice, Sośnie, Stawiszyn, Trzcinica, Żelazków.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Bralin, Ceków Kol., Dobrzyca, Doruchów, Gołuchów, Kobyla Góra, Koźmin, Nowe Skalmierzyce, Ostrów Wlkp., Perzów, Ostrzeszów, Sieroszewice, Sośnie, Stawiszyn, Trzcinica, Żelazków.
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Przykona, Ślesin, Brudzew, Kłodawa, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz, Sompolno, Babiak, Chodów, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kościelec, Wilczyn, Tuliszków.
Beschreibung: Wykonanie usług kominiarskich (kontrola okresowa i czyszczenie przewodów kominowych) w lokalach znajdujących się na terenie gmin: Przykona, Ślesin, Brudzew, Kłodawa, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz, Sompolno, Babiak, Chodów, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kościelec, Wilczyn, Tuliszków.
Interne Kennung: część 13