2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kopie van Sociaal secretariaat
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel een sociaal secretariaat aan te wijzen en een HRIS-oplossing te implementeren, met inbegrip van een systeem voor de registratie van de werktijd, een systeem voor het administratief beheer van het personeel en de loonberekening, alsook de daarmee samenhangende diensten van het sociaal secretariaat.
Interne Kennung: Copie de 2026-12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sociaal - Secretariaat 2026-12 - 1
Interne Kennung: 1