See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ringpark Het Schijn Fase 1 – Ontwerp en levering speelinfrastructuur Ten Eekhovelei – Lakborslei, 2100 Antwerpen
Beschreibung: De opdracht betreft het landschappelijk ontwerp, de technische uitwerking en de levering en plaatsing van de inrichting voor de speel- en verblijfsplekken in Ringpark het Schijn fase 1. Het Ringpark Het Schijn is ontworpen als waterpark in een vallei waarbij de waterloop uitgebreid wordt met extra zijmeanders. Deze meanders omsluiten eilandjes die elk hun eigen invulling krijgen. In de zone zoals het eco-eiland is er ruimte voor water en natte natuur. De meander van de speelstroom wordt als recreatieve zone ingericht. De nieuwe speelzones dienen geïntegreerd te worden en maximaal het huidige ontwerp van het nieuwe meanderende Het Schijn te ondersteunen. Er wordt van de inschrijver verwacht dat er een op maat gemaakt ontwerp van speelinfrastructuur voor dit Ringpark wordt gemaakt. De speelstroom moet een beeldbepalend en uitdagend ontwerp krijgen welke het visitekaartje wordt van deze nieuwe speelomgeving. Binnen dit Ringpark is er ruimte voor een beperkt aantal klassieke speeltoestellen, dewelke ingepast worden binnen het volledig ontwerp van de speelinfrastructuur. Bestaande speeltoestellen kunnen hierbij herbruikt worden, maar het demonteren van de toestellen en het gebruik van houten balken uit deze constructies voor het maken van nieuwe vormen van spelen en speeltoestellen behoort eveneens tot de mogelijkheden.
Interne Kennung: P03608/AGVESPA/ODR/RPHS/SPEL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P03608/AGVESPA/ODR/RPHS/SPEL - 1
Interne Kennung: 1