2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleg N656 - Randweg Oud-Vossemeer
Beschreibung: De Provincie Zeeland gaat aan de slag met de realisatie van een nieuwe randweg aan de zuidzijde van Oud-Vossemeer. Dit wordt een nieuwe schakel in de N656 tussen Tholen (stad) en Sint Philipsland. Hiermee krijgt verkeersveiligheid en doorstroming een impuls. De huidige doorgaande route door Oud-Vossemeer voldoet niet meer. Met de Randweg wordt het rustiger en verkeersveiliger in het dorp en het verkeer kan buiten het dorp om beter doorstromen. De Provincie heeft voor het project de volgende drie doelstellingen: • Verbeteren leefbaarheid en verkeersveiligheid in Oud-Vossemeer • Verbeteren bereikbaarheid bedrijventerrein Klaverveld • Verbeteren doorstroming doorgaand (vracht-) verkeer N656 Zie aanbestedingsdocumentatie
Interne Kennung: PZI_04-2026
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten