444196-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborpipetten und Zubehör – Dostawa materiałów laboratoryjnych zużywalnych kompatybilnych z systemami producenta BIO-RAD będących na wyposażeniu Zamawiającego dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów laboratoryjnych zużywalnych kompatybilnych z systemami producenta BIO-RAD będących na wyposażeniu Zamawiającego dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy
BeschreibungDostawa materiałów laboratoryjnych zużywalnych kompatybilnych z systemami producenta BIO-RAD będących na wyposażeniu Zamawiającego dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy
Interne KennungRZP/PN/72/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów laboratoryjnych zużywalnych kompatybilnych z systemami producenta BIO-RAD będących na wyposażeniu Zamawiającego dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
BeschreibungDostawa materiałów laboratoryjnych zużywalnych kompatybilnych z systemami producenta BIO-RAD będących na wyposażeniu Zamawiającego dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.