444210-2026 - Ergebnis
Polen – Analysegeräte – Dostawa i uruchomienie sprzętu medycznego w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni w ramach Przebudowy oraz modernizacji Oddziału Kardiologii i Chorób Wewnętrznych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i uruchomienie sprzętu medycznego w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni w ramach Przebudowy oraz modernizacji Oddziału Kardiologii i Chorób Wewnętrznych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie sprzętu medycznego w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni w ramach Przebudowy oraz modernizacji Oddziału Kardiologii i Chorób Wewnętrznych. o parametrach zgodnych z załącznikiem nr 2 do SWZ w podziale na 7 zadań. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment oraz ilości podano w załączniku nr 1, 2 oraz 5 do SWZ 4. Wykonawca udziela 24 - miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia. Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy Pzp zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne, jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung122716-2026
Interne KennungD25M/251/N/17-24rj/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 32570000 Kommunikationsanlage, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33112200 Ultraschallanlage, 33161000 Elektrochirurgieanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie sprzętu medycznego w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni w ramach Przebudowy oraz modernizacji Oddziału Kardiologii i Chorób Wewnętrznych. o parametrach zgodnych z załącznikiem nr 2 do SWZ w podziale na 7 zadań. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment oraz ilości podano w załączniku nr 1, 2 oraz 5 do SWZ 3 Wykonawca udziela 24 - miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia.
Interne KennungZadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
Interne KennungZadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
Interne KennungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
Interne KennungZadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
LosLOT-0005
TitelZadanie 5
Interne KennungZadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 32570000 Kommunikationsanlage
LosLOT-0006
TitelZadanie 6
Interne KennungZadanie 6
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0007
TitelZadanie 7
Interne KennungZadanie 7