See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP-24-550/2025/UE, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 20212027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 252976-2025
Interne Kennung: CP-24-550/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr 3; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część nr 4; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Część nr 7; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Część nr 8; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Część nr 9; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Część nr 10; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Część nr 11; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Część nr 12; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Część nr 13; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Beschreibung: Część nr 14; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Część nr 15; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: Część nr 16; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: Część nr 18; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: Część nr 19; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia ogólna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: Część nr 20; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia ogólna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Beschreibung: Część nr 21; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia ogólna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Beschreibung: Część nr 22; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diagnostyka obrazowa; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Beschreibung: Część nr 23; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diagnostyka obrazowa; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Beschreibung: Część nr 24; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diagnostyka obrazowa; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Beschreibung: Część nr 28; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Medycyna paliatywna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45
Beschreibung: Część nr 45; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Okulistyka dziecięca; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49
Beschreibung: Część nr 49; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka paliatywna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50
Beschreibung: Część nr 50; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka paliatywna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52
Beschreibung: Część nr 52; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka paliatywna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54
Beschreibung: Część nr 54; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Postępy w pediatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57
Beschreibung: Część nr 57; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe u dzieci od 0-18 roku życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58
Beschreibung: Część nr 58; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe u dzieci od 0-18 roku życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59
Beschreibung: Część nr 59; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe u dzieci od 0-18 roku życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60
Beschreibung: Część nr 60; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe u dzieci od 0-18 roku życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61
Beschreibung: Część nr 61; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i orzecznictwo (opiniowanie) sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62
Beschreibung: Część nr 62; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i orzecznictwo (opiniowanie) sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 63
Beschreibung: Część nr 63; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychogeriatria; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64
Beschreibung: Część nr 64; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychogeriatria; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Część nr 65
Beschreibung: Część nr 65; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychogeriatria; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Część nr 66
Beschreibung: Część nr 66; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane zagadnienia z zakresu psychiatrii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Część nr 67
Beschreibung: Część nr 67; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane zagadnienia z zakresu psychiatrii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Część nr 68
Beschreibung: Część nr 68; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs wprowadzający II: Diagnostyka obrazowa i nuklearna nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Część nr 69
Beschreibung: Część nr 69; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs wprowadzający III: Podstawy genetyki nowotworów, diagnostyka patomorfologiczna, skojarzone leczenie i badania kliniczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0073
Titel: Część nr 73
Beschreibung: Część nr 73; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia minimalnie inwazyjna w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Część nr 74
Beschreibung: Część nr 74; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia minimalnie inwazyjna w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 74
Los: LOT-0077
Titel: Część nr 77
Beschreibung: Część nr 77; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia onkologiczna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Część nr 78
Beschreibung: Część nr 78; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia onkologiczna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Część nr 79
Beschreibung: Część nr 79; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Czerniak i inne nowotwory skóry oraz nowotwory tkanek miękkich i kości; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Część nr 80
Beschreibung: Część nr 80; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Czerniak i inne nowotwory skóry oraz nowotwory tkanek miękkich i kości; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 80
Los: LOT-0083
Titel: Część nr 83
Beschreibung: Część nr 83; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Laparoskopia w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 83
Los: LOT-0084
Titel: Część nr 84
Beschreibung: Część nr 84; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Laparoskopia w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 84
Los: LOT-0088
Titel: Część nr 88
Beschreibung: Część nr 88; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu wydzielania wewnętrznego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 88
Los: LOT-0091
Titel: Część nr 91
Beschreibung: Część nr 91; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 91
Los: LOT-0092
Titel: Część nr 92
Beschreibung: Część nr 92; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 92
Los: LOT-0093
Titel: Część nr 93
Beschreibung: Część nr 93; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 93
Los: LOT-0094
Titel: Część nr 94
Beschreibung: Część nr 94; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Robotyka i telechirurgia w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 94
Los: LOT-0095
Titel: Część nr 95
Beschreibung: Część nr 95; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Robotyka i telechirurgia w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 95
Los: LOT-0096
Titel: Część nr 96
Beschreibung: Część nr 96; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Urologia onkologiczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Część nr 97
Beschreibung: Część nr 97; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w chirurgii onkologicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 97
Los: LOT-0098
Titel: Część nr 98
Beschreibung: Część nr 98; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w chirurgii onkologicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 98
Los: LOT-0099
Titel: Część nr 99
Beschreibung: Część nr 99; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w chirurgii onkologicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 99
Los: LOT-0112
Titel: Część nr 112
Beschreibung: Część nr 112; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Hematoonkologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 112
Los: LOT-0123
Titel: Część nr 123
Beschreibung: Część nr 123; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka i inne metody diagnostyki obrazowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 123
Los: LOT-0124
Titel: Część nr 124
Beschreibung: Część nr 124; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka i inne metody diagnostyki obrazowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 124
Los: LOT-0125
Titel: Część nr 125
Beschreibung: Część nr 125; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach hematologii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie hematologii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badanie cytologiczne szpiku oraz histologiczne szpiku i węzłów chłonnych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 125
Los: LOT-0126
Titel: Część nr 126
Beschreibung: Część nr 126; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach hematologii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie hematologii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badanie cytologiczne szpiku oraz histologiczne szpiku i węzłów chłonnych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska ; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 126