2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup i wdrożenie platformy Workflow (tzw. Portalu Pracowniczego) połączonej z Aplikacją Mobilną dla pracowników i studentów Uczelni"
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dostosowanego do potrzeb Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu wraz z serwisem i gwarancją. Zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego obejmuje następujące moduły (obszary funkcjonalne): a) Platforma Workflow do elektronicznej obsługi procesów i spraw pracowniczych, składająca się z następujących elementów: a. Silnik Workflow – moduł konfiguracji oraz obsługi dokumentów i procesów dla poszczególnych składowych Systemu, b. Portal Pracowniczy – moduł obsługi spraw pracowniczych. b) Aplikacja Mobilna do elektronicznej obsługi procesów i spraw studenckich, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z ograniczeniami wynikającymi ze stanu zdrowia. Aplikacja stanowi platformę komunikacji między Uczelnią a studentami oraz zapewnia możliwość obsługi spraw studenckich. Elementy Aplikacji Mobilnej: a. Klient Mobilny – aplikacja na urządzenia mobilne, b. Panel administracyjny – moduł do konfiguracji danych publikowanych w ramach. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ oraz załączniku nr 5 do SWZ – Wzorze umowy. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania – adres elektronicznej platformy zakupowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/ Na podstawie art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej w odniesieniu do przedmiotowych środków dowodowych jakimi są próbki, których nie można przekazać przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium - zgodnie z zapisami SWZ.
Interne Kennung: UAP/PN/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dostosowanego do potrzeb Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu wraz z serwisem i gwarancją. Zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego obejmuje następujące moduły (obszary funkcjonalne): a) Platforma Workflow do elektronicznej obsługi procesów i spraw pracowniczych, składająca się z następujących elementów: a. Silnik Workflow – moduł konfiguracji oraz obsługi dokumentów i procesów dla poszczególnych składowych Systemu, b. Portal Pracowniczy – moduł obsługi spraw pracowniczych. b) Aplikacja Mobilna do elektronicznej obsługi procesów i spraw studenckich, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z ograniczeniami wynikającymi ze stanu zdrowia. Aplikacja stanowi platformę komunikacji między Uczelnią a studentami oraz zapewnia możliwość obsługi spraw studenckich. Elementy Aplikacji Mobilnej: a. Klient Mobilny – aplikacja na urządzenia mobilne, b. Panel administracyjny – moduł do konfiguracji danych publikowanych w ramach. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ oraz załączniku nr 5 do SWZ – Wzorze umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 80500000 Ausbildung