2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie centrale keuken en leveren van maaltijden voor OCMW Berlare
Beschreibung: De opdracht omvat: - het beheer van de centrale keuken in het woonzorgcentrum Ter Meere met een aanstelling van een kok-keukenbeheerder en een hulpkok door de inschrijver; dit in samenwerking met het eigen personeel van het woonzorgcentrum - de bereiding en levering van maaltijden aan het woonzorgcentrum Ter Meere - de bereiding en levering van maaltijden aan het ‘dorpsrestaurant’ - de bereiding en levering van maaltijden aan huis - de bereiding en levering van soep/broodjes/maaltijden aan medewerkers - de bereiding en levering van voedselpakketten op vraag van sociale dienst OCMW Berlare - verzorgen van recepties / vergaderingen / feestelijkheden op vraag van opdrachtgever
Interne Kennung: PPP01H-1293/5076/2025/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: mededingingsprocedure met onderhandeling
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/25_1