2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 84 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych OISW w Rzeszowie z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 84 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach penitencjarnych podległych OISW w Rzeszowie w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Szkolenia Aktywizacji zawodowej powinny zwiększyć motywację osadzonych oraz umożliwić nabycie kompetencji, niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, tj. obejmujących 11 obszarów tematycznych: zdolność racjonalnego gospodarowania czasem, autoprezentację, sztukę rozmowy i spokojnego argumentowania, radzenia sobie z negatywnymi emocjami, sposobów poszukiwania pracy, prowadzenia rozmów z potencjalnymi pracodawcami, przygotowywania dokumentów służących podjęciu pracy, adekwatnej samooceny, motywacji do pracy, zarządzania budżetem itp. Wszystkie tematy zostaną zrealizowane w wymiarze 2 godzin, a wybrane tematy zostaną rozszerzone o dodatkowe 8 godzin, co razem da 30 godzin. Wybór tematów wymagających rozszerzenia nastąpi zgodnie potrzebami zgłaszanymi przez uczestników w trakcie szkolenia oraz z potrzebami stwierdzonymi przez prowadzącego.
Interne Kennung: OI/FERS.2230.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach wymienionych w cz. 1 przedmiotu zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 20 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Zakładzie Karnym w Rzeszowie.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach wymienionych w cz. 2 przedmiotu zamówienia
Beschreibung: świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 7 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Zakładzie Karnym w Przemyślu oraz świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 9 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Oddziale Zewnętrznym w Medyce
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach wymienionych w cz. 3 przedmiotu zamówienia
Beschreibung: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 10 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Zakładzie Karnym w Dębicy, świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 6 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Oddziale Zewnętrznym oraz świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 6 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Zakładzie Karnym w Jaśle.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia zajęć z aktywizacji zawodowej w jednostkach wymienionych w cz. 4 przedmiotu zamówienia
Beschreibung: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 7 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Zakładzie Karnym w Łupkowie oraz świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 9 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Oddziale Zewnętrznym w Moszczańcu, świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 8 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Zakładzie Karnym w Uhercach Mineralnych oraz świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 2 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej w Oddziale Zewnętrznym w Średniej Wsi
Interne Kennung: 4