Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Erfüllungsort
Land: Dänemark
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: De pågældende services skal leveres til Danske Spils hovedkontor beliggende på Korsdalsvej 135, 2605, Brøndby, samt til medarbejdernes privatadresser forskellige steder i Danmark, hvoraf størstedelen bor i København og omegn.