2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art.138 ust.4 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do budynków Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego w Warszawie