444383-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Reparatur von Personenwagen – Modernizacja samochodu Star 266 do wersji Star 266 M2 z dostosowaniem i wyposażeniem ruchomego Warsztatu służby UiE
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja samochodu Star 266 do wersji Star 266 M2 z dostosowaniem i wyposażeniem ruchomego Warsztatu służby UiE
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje:  wykonanie modernizacji samochodu Star 266 do wersji Star 266 M2 z dostosowaniem i wyposażeniem ruchomego Warsztatu służby UiE (RWEMiBS) w ilościach - 1 szt. w ramach zamówienia podstawowego i 5 szt. w ramach zamówienia opcjonalnego,  wykonanie modernizacji samochodów STAR 266 do wersji STAR 266 M2 z modyfikacją nadwozia Ruchomego Warsztatu Naprawy Sprzętu Artyleryjskiego i Uzbrojenia Pokładowego (RWArtUP) w ilości 6 szt. w ramach zamówienia opcjonalnego
Interne KennungW/9/12WOG/2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen5 szt. modernizacji pojazdów RWEMiBS i 6 szt. modernizacji pojazdów RWArtUP Zamawiający poinformuje Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy.